Команди

Дівізіон: 1

Білик Катерина Сергіївна

Bilyk Kateryna

Студент

Національний університет "Львівська Політехніка"

EOlymp:
kubyllka

Долинська Христина Ігорівна

Dolynska Khrystyna

Студент

Національний університет "Львівська Політехніка"

EOlymp:
khrystyna_dol

Дівізіон: 1

Заводник Владислав Олександрович

Zavodnyk Vladyslav Oleksandrovych

Студент

КНУ імені Тараса Шевченка

EOlymp:
VladProg
Codeforces:
VladProg
AtCoder:
VladProg

Луценко Костянтин Олександрович

Lutsenko Kostiantyn Oleksandrovych

Студент

КНУ імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Kostil
Codeforces:
KostasKostil
AtCoder:
KostasKostil

Савчук Костянтин Ростиславович

Savchuk Kostiantyn Rostyslavovych

Студент

КНУ імені Тараса Шевченка

EOlymp:
kostia244
Codeforces:
kostia244
AtCoder:
kostia244

Тренер: Кривонос О.М

Дівізіон: 1

Свинарчук Вікторія Віталіївна

Svynarchuk Viktoriia Vitaliivba

Студент

Житомирський державний університет Імені Івана Франка

EOlymp:
svinarchuk_viktoria_09

Тренер: Igor

Дівізіон: 1

Євлахович Ігор Віталійович

Evlahovich Igor Vitaliyovych

Студент

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
Igor_Evl

Моргун Ігор Вячеславович

Morgun Igor Vyacheslavovich

Студент

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
IgorMorgun

Дівізіон: 1

Аршинець Микита В'ячеславович

Arshinets Mykyta Vyacheslavovich

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
GunDone

Ільченко Владислав Русланович

Ilchenko Vladislav Ruslanovich

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
ilchenko_vlad_0710

Костриця Дмитро Васильович

Kostrytsia Dmytro Vasylovich

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
m1chn3k

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Дівізіон: 1

Балашов Іван Віталійович

Balashov Ivan

Школяр

ЛІТ

EOlymp:
BalashovIvan

Бояркін Глєб Кирилович

Boiarkin Hlieb

Школяр

ЛІТ

EOlymp:
boyarkin

Хейфець Юнна Едуардівна

Kheifets Yunna

Школяр

ЛІТ

EOlymp:
YKheifets

Дівізіон: 1

Стельмах Марія Сергіївна

Stelmach Mary Sergeyevna

Студент

ЖДУ ім. І. Франка

EOlymp:
Mashastlm

Тренер: Кривонос Олександр Миколайович

Дівізіон: 1

Іванов Артем

Ivanov Artem

Студент

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Art_Iv3

Підкаура Олесь

Pidkaura Oles

Студент

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
c3r5b8

Дівізіон: 1

Tkach Oleksandr Петрович

Tkach Oleksandr Petrivich

Студент

Jagiellonian University

EOlymp:
AlexTkach

Тренер: Черняк Тетяна Григорівна

Дівізіон: 1

Мельник Дмитро Володимирович

Melnyk Dmytro Volodymyrovych

Студент

ВСП РФК НУБіП України

EOlymp:
Dushrider

Цвєтков Владислав Олегович

Tsvietkov Vladyslav Olegovych

Студент

ВСП РФК НУБіП України

EOlymp:
one_vladuk

Дівізіон: 1

Бичинюк Максим

Bychyniuk Maksym

Студент

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

EOlymp:
keen_brahmagupta_440

Мельник Володимир

Melnyk Volodymyr

Студент

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

EOlymp:
melnyk.volodymyr

Чеховський Станіслав

Chekhovskyi Stanislav

Студент

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

EOlymp:
Stas2048

Дівізіон: 1

Антонюк Григорій Миколайович

Antoniuk Hryhorii

Школяр

Харківська гімназія 163

EOlymp:
crazywolf
Codeforces:
somebody456

Сапєлкін Борис Костянтинович

Sapielkin Boris Kostantynovich

Школяр

ХЗОШ№36

EOlymp:
Genious

Чеченєв Рома Русланович

Chechenyev Roman Ruslanovich

Школяр

Харківська гімназія 169

EOlymp:
RomaCh

Тренер: Vuqar Huseynli

Дівізіон: 1

Əskərova Aydan

Askarova Aydan

Студент

ARP DİA

EOlymp:
Aydan_Askarova_DIA

Hacıyev Nihad

Haciyev Nihad

Студент

ARP DİA

EOlymp:
Nihad_Haciyev_DIA

Sadıxzadə Şəbnəm

Sadikhzada Shabnam

Студент

ARP DİA

EOlymp:
Shabnam_Sadikhzada_DIA

Тренер: Vuqar Huseynli

Дівізіон: 1

Cabbarova Aynur

Aynur Cabbarova

Студент

ARP DİA

EOlymp:
jabbaroffaaa

Ələsgərli Fərid

Farid Alasgarli

Студент

ARP DİA

EOlymp:
FaridAlasgarli

Mikayılova Vəsilə

Vasila Mikayilova

Студент

ARP DİA

EOlymp:
Vasila_Mikayilova_DIA

Тренер: Vuqar Huseynli

Дівізіон: 1

Babayev Cabrayil

Babayev Jabrail

Студент

ARP DIA

EOlymp:
Cabrayil_Babayev_DIA

Eminli Kenan

Eminli Kenan

Студент

ARP DIA

EOlymp:
Kenan_Em1nl1_DIA

Nacafli Elmira

Najafli Elmira

Студент

ARP DIA

EOlymp:
Elmira_Nacafli_DIA

Тренер: Ісагулян Арам

Дівізіон: 1

Адамов Ярослав

Adamov Iaroslav

Школяр

Науковий ліцей Хортицької національної академії

EOlymp:
Yaadamov

Арбузов Антон

Arbuzov Anton

Школяр

Науковий ліцей Хортицької національної академії

EOlymp:
angel_0994

Єрьоменко Михайло

Yeromenko Mykhailo

Школяр

Науковий ліцей Хортицької національної академії

EOlymp:
Misha_229

Дівізіон: 1

Білий Роман

Bilyi Roman

Ветеран

ЛНУ

EOlymp:
Deretin
AtCoder:
RomaWhite

Тренер: Альфія Антонова Раісівна

Дівізіон: 1

Паламарчук Олег

Palamarchuk Oleh

Студент

ONTU

EOlymp:
Helge_baltiyskiy_227

Памбук Лев

Pambuk Lev

Студент

ONTU

EOlymp:
bold_curie_199

Романенко Катерина

Romanenko Kateryna

Студент

ONTU

EOlymp:
KatiaRoma

Дівізіон: 1

Гордієнко Валерій

Gordienko Valery

Школяр

Хмельницький ліцей II-II| ступенів Хмельницької обласної ради

EOlymp:
Valery_G
Codeforces:
https://codeforces.com/profile/ Valery_G
AtCoder:
https://atcoder.jp/users/ Valery_G

Демчевський Вадим

Demchevskyi Vadym

Школяр

Навчально-виховний комплекс 6

EOlymp:
Ryan_Volf

Шумило Софія

Shumylo Sofia

Школяр

Кам'янець Подільський ліцей №5

EOlymp:
S_Sofia

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Грицина Матвій Олегович

Grytsyna Matvii

Школяр

Хмельницький ліцей №11

EOlymp:
CucumberGryts_777

Денисюк Ілля

Denisyuk Illya

Школяр

Хмельницький ліцей №17

EOlymp:
illzeno

Заболотний Владислав

Zabolotnyi Vladislav

Школяр

КЗССО "Ліцей №13 ХМР"

EOlymp:
Kyarasik

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Моцак Микола Олександрович

Motsak Mykola Oleksandrovich

Школяр

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

EOlymp:
motsak

Фурман Єгор Андрійович

Furman Yehor Andriovich

Студент

ЛНУ Ім. Франка

EOlymp:
YehorFur

Цікалишин Павло Тарасович

Tsikalyshyn Pavlo Tarasovych

Школяр

Новояворівська школа №1

EOlymp:
Pavlo377

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Гаврилюк Ілля Максимович

Havryliuk Illia Maksymovych

Школяр

Хмельницька Гімназія/Ліцей н.1 ім. Красицького

EOlymp:
illyagavryliuk

Кветко Андрій Андрійович

Kvetko Andrii Andriyovich

Школяр

Хмельницька Гімназія/Ліцей н.1 ім. Красицького

EOlymp:
AKvetko

Павлик Андрій Олегович

Pavlyk Andriy Olegovich

Школяр

Хмельницький Ліцей н.17

EOlymp:
Pavlyk2101

Тренер: Тичук Руслан Борисович

Дівізіон: 1

Гуменюк Олександр Петрович

Gumeniuk Oleksandr Petrovich

Студент

ВСП ВіФК НУХТ

EOlymp:
Gumeniuk

Іщенко Микола Юрійович

Ishchenko Kolia Yuriyovych

Студент

ВСП ВіФК НУХТ

EOlymp:
Koliaischenko

Катеренюк Михайло Олександрович

Katereniuk Mykhailo Oleksandrovich

Студент

ВСП ВіФК НУХТ

EOlymp:
Katerenuk

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Дівізіон: 1

Вишняк Назар

Vyshniak Nazar

Школяр

Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії

EOlymp:
vyshniak.n
Codeforces:
vyshniak.n

Нагоша Кирило Nagosha

Nagosha Лнкндщ

Школяр

Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії

EOlymp:
kirill123456

Перекопська Дарʼя

Perekopska Daria

Школяр

Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ

EOlymp:
perekopska_daria

Дівізіон: 1

Євсєєв Микита Олександрович

Yevsieiev Mykyta Olexandrovich

Школяр

Загальноосвітня школа #9 покровської міської ради Донецької області

EOlymp:
YevsieievMykyta
Codeforces:
Yevsieiev_Mykyta

Мамчур Данило Андрійович

Mamchur Danylo Andriyovych

Школяр

НВК№1 м.Покровська

EOlymp:
Danielo83
Codeforces:
Danielo83

Осіпов Дмитро Рафаельович

Osipov Dmytro Rafaelyovych

Школяр

Загальноосвітня школа #9 покровської міської ради Донецької області

EOlymp:
osipov.d

Тренер: Качурівський Володимир Орестович

Дівізіон: 1

Ковалик Ярослав Михайлович

Kovalyk Yaroslav Mykhailovych

Студент

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
kovalyk
Codeforces:
kovalyk

Ригайло Віталій Миколайович

Ryhailo Vitalii Mykolayovych

Студент

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
second1996

Чепак Олег Григорович

Chepak Oleh Hryhorovych

Студент

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
NexorionUA

Тренер: Гребенович Юлія Євгенівна

Дівізіон: 1

Буряк Дмитро Олексійович

Buriak Dmytro Oleksiiovych

Студент

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

EOlymp:
buriak_dmytro

Горбатюк Максим Андрійович

Horbatiuk Maksym Andriiovych

Студент

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

EOlymp:
MANOROXx

Шепель Тарас Миколайович

Shepel Taras Mykolaiovych

Студент

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

EOlymp:
shepel61

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Борзенков Андрій

Borzenkov Andrii

Школяр

Авторська школа Бойко

EOlymp:
Andrey27
Codeforces:
andriy.borzenkov
AtCoder:
andriyborzenkov

Гринь Володимир

Gryn Volodymyr

Школяр

Авторська школа Бойко

EOlymp:
VovaGr
Codeforces:
Vova_Arhimed

Ковнацький Валерій

Kovnatskyi Valerii

Школяр

Авторська школа Бойко

EOlymp:
Triseedot
Codeforces:
Triseedot

Тренер: Микола Олексійович Арзубов

Дівізіон: 1

Жаріхін Єгор Тимурович

Zharikhin Yehor Tymurovych

Студент

Харківський академічний ліцей № 45

EOlymp:
nomnomnom
Codeforces:
WipeyTabletku
AtCoder:
nomnomnom

Жаріхін Ігнат Тимурович

Zharikhin Ihnat Tymurovych

Школяр

Харківський академічний ліцей № 45

EOlymp:
Ignut
Codeforces:
Ignut
AtCoder:
Ignut

Чуб Володимир Ігорович

Chub Volodymyr Ihorovych

Школяр

Харківський академічний ліцей № 45

EOlymp:
Vovan_I
Codeforces:
Vovan_I

Дівізіон: 1

Попович Іван

Popovych Ivan

Студент

nure

EOlymp:
only3

Стебаєв Дмитро

Stebaiev Dmytro

Студент

nure

EOlymp:
stebaev

Тренер: Квітка Володимир

Дівізіон: 1

Мартинюк Роман Віталійович

Martynuk Roman Vitaliyovych

Школяр

Славутський ліцей

EOlymp:
romart008

Мох Назар Сергійович

Mokh Nazar Serhiyovych

Школяр

Славутський ліцей

EOlymp:
nazarmoh

Сальніков Ілля Олексійович

Salnikov Illia Oleksiyovych

Школяр

Славутський ліцей

EOlymp:
ilywka_

Тренер: Fariz Həsənli

Дівізіон: 1

Kərimov Ruslan

Kerimov Ruslan

Студент

Khazar University

EOlymp:
iamkarimoff

Məhərrəmova Lalə

Maharramova Lala

Студент

Khazar University

EOlymp:
lala.mhrrm

Mərdanlı Zeynal

Merdanli Zeynal

Студент

Khazar University

EOlymp:
ZeynalM

Дівізіон: 1

Новоспаський Андрій

Novospaskyi Andrii

Студент

НаУКМА

EOlymp:
ImCoder

Тренер: Ганна Неласса

Дівізіон: 1

Бояр Костянтин Миколайович

Boiar Kostiantyn Mykolayovich

Студент

НУ «Запорізька політехніка»

EOlymp:
BoiarKostiantyn

Тренер: Сам собі тренер

Дівізіон: 1

Шульга Олександр Дмитрович

Shulha Oleksandr Dmytrovych

Школяр

Харківський ліцей №154

EOlymp:
HE_TYPOY
Codeforces:
HE_TYPOY
AtCoder:
HE_TYPOY

Тренер: Арсенюк Ігор Ростиславович

Дівізіон: 1

Маркевич Софія Андріївна

Markevych Sofiia Andriivna

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
DeiKit

Патик Максим Іванович

Patyk Maksym Ivanovich

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
v1mer
Codeforces:
v1mer_

Пупков Богдан Олексійович

Pupkov Bohdan Oleksiyovych

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
fritch

Дівізіон: 1

Столяр Павло Михайлович

Stolyar Pavlo Mikhaylovych

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Cray
Codeforces:
Crayzikk
AtCoder:
Crayzikk

Тренер: Булгакова Олександра Сергіївна

Дівізіон: 1

Нагорний Владислав

Nahornyi Vladyslav

Студент

Університет імені Тараса Шевченка Факультет Інформаційних технологій

EOlymp:
headmader

Тренер: Стеблевець Олександр Леонідович

Дівізіон: 1

Королюк Соломія Сергіївна

Koroliuk Solomiya

Школяр

Луцький ЦНТТУМ

EOlymp:
S.K.

Стеблевець Олександр Олександрович

Steblevets Aleksandr

Школяр

Луцький ЦНТТУМ

EOlymp:
SashaSofa

Тренер: Андрій Васильович Попик

Дівізіон: 1

Стрельбицька Ксенія Євгенівна

Strelbytska Kseniia Yevhenivna

Школяр

ВФМЛ №17

EOlymp:
Ksenia_100
Codeforces:
ksu_
AtCoder:
Ksusha

Тренер: Umid

Дівізіон: 1

Verdiyev Ümid

Verdiyev Umid

Студент

Baku State University

EOlymp:
umiidi

Тренер: Двояк Галина

Дівізіон: 1

Атаманюк Олександр Олександрович

Atamaniuk Oleksandr Oleksandrovich

Школяр

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради

EOlymp:
Sanya_Atamaniuk

Гузій Захар Павлович

Zakhar Guzii Pavlovych

Школяр

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради

EOlymp:
Mr.Bestiary

Сольчаник Василь Григорович

Vasyl Solchanyk Hryhorovych

Школяр

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради

EOlymp:
SharadoW

Дівізіон: 1

Шиловський Максим Олегович

Shylovskyi Maksym Olegovich

Студент

Днiпровський фаховий коледж залiзничного транспорту та транспортної iнфраструктури

EOlymp:
cryodry_team_345

Тренер: Табенський Сергій Миколайович

Дівізіон: 1

Жук Олександр Сергійович

Zhuk Oleksandr Serhiiovych

Студент

Національна академія Державної прикордонної служби України

EOlymp:
b33tle-k1ddie

Ільницький Маркіян Миколайович

Ilnytskyi Markiian Mykolaiovych

Студент

Національна академія Державної прикордонної служби України

EOlymp:
B0101

Кобзар Олег

Kobzar Oleh

Студент

Національна академія Державної прикордонної служби України

EOlymp:
wht_rs

Тренер: Олександр Юрійович Мельников

Дівізіон: 1

Денисенко Вікторія Олегівна

Denisenko Victoria

Студент

Донбаська машинобудівна академія

EOlymp:
denisenko_18

Єненков Максим Романович

Enenkov Maksim

Студент

Донбаська машинобудівна академія

EOlymp:
Enenkov_maks

Козуб Дмитро Сергійович

Kozub Dmytro

Студент

Донбаська машинобудівна академія

EOlymp:
dmytro_kozub

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Дівізіон: 1

Грищук Даниїл Вікторович

Hryshchuk Danyil Viktorovich

Студент

Donbass State Engineering Academy

EOlymp:
Daniil_Hh

Дегтяр Данило Денисович

Dehtiar Danylo Denysovych

Студент

Donbass State Engineering Academy

EOlymp:
Degtiar_Danylo

Щербина Богдан Тарасович

Shcherbyna Bohdan Tarasovych

Студент

Donbass State Engineering Academy

EOlymp:
Quiddle

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Дівізіон: 1

Закабула Олексій Юрійович

Zakabula Oleksii Yuriiovych

Студент

Донбаська державна машинобудіна академія

EOlymp:
AlexZakabula

Кириленко Данило Михайлович

Kyrylenko Danylo Mykhailovych

Студент

Донбаська державна машинобудіна академія

EOlymp:
cTaPuK

Чиримпей Михайло Ігорович

Chyrympei Mykhailo Ihorovych

Студент

Донбаська державна машинобудіна академія

EOlymp:
fatashym

Тренер: Мельников Олександр Юрiйович

Дівізіон: 1

Агакiн Андрiй Олександрович

Agakin Andriy Oleksandrovich

Ветеран

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
DSEA_HoresOfCodeAndMagic

Бакай Олександр Станiславович

Bakay Oleksandr Stanislavovych

Ветеран

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
DSEA_HoresOfCodeAndMagic

Бубякiн Дмитро Янович

Bubyakin Dmytro Yanovych

Ветеран

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
DSEA_HoresOfCodeAndMagic

Тренер: Мельников Александр

Дівізіон: 1

Борисенко Вікторія Віталіївна

Borisenko Viktoria Vitalevna

Студент

донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
viktoriaborisenko2604

Пеліх Євген Павлович

Pelikh Yevhen Pavlovich

Студент

донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
pelikh_ist21-1

Флюд Дмитро Володимирович

Fliud Dmytro Volodymyrovych

Студент

донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
valvech

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Дівізіон: 1

Білозерова Олександра Валеріївна

Bilozerova Oleksandra Valeriivna

Студент

Donbas state engineering academy

EOlymp:
Alx_Blzrv

Михайлов Вячеслав Юрійович

Mykhailov Viacheslav Yuriyovuch

Студент

Donbas state engineering academy

EOlymp:
unwin

Тренер: Надригайло Тетяна Жумабаївна

Дівізіон: 1

Жорнік Євгеній Володимирович

Zhornik Yevhenii

Студент

Дніпровський державний технічний університет

EOlymp:
EZzzz

Нєстєров Даніл Денисович

Niestierov Danil

Студент

Дніпровський державний технічний університет

EOlymp:
Hikto

Циба Владислав В'ячеславович

Tsyba Vladyslav

Студент

Дніпровський державний технічний університет

EOlymp:
devlok1457

Дівізіон: 1

Суков Михайло Валерійович

Sukov Mykhailo Valeriyovych

Студент

Житомирський державний університет ім. Івана Франка

EOlymp:
Sukov5363

Дівізіон: 1

Сливка Олександр Анатолійович

Slyvka Oleksandr Anatoliyovych

Студент

ČVUT

EOlymp:
olexandr.slyvka
Codeforces:
Skillful_Wanderer
AtCoder:
SkillfulWanderer

Ціцей Павло Романович

Tsitsei Pavlo

Студент

Charles University

EOlymp:
Pa_sha
Codeforces:
Pa_sha
AtCoder:
Pa_sha

Тренер: Igorohincenko

Дівізіон: 1

Артеменко Владислав Віталійович

Artemenko Vladislav Vitalievich

Школяр

Глеюватська гімназія

EOlymp:

Саєнко Іван Миколайович

Saenko Ivan Nikolaevich

Школяр

Глеюватська гімназія

EOlymp:
Ivan_invincible

Слисаренко Олександра

Slisarenko Oleksandra

Школяр

Глеюватська гімназія

EOlymp:
S_unique

Тренер: Тичук Руслан Борисович

Дівізіон: 1

Довбанюк Ігор Валентинович

Dovbaniuk Ihor Valentinovich

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій"

EOlymp:
Andiv

Лавришин Віталій Володимирович

Lavryshyn Vitaliy Volodymyrovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій"

EOlymp:
biig_haha

Сокирка Валерій Валерійович

Sokyrka Valeriy Valeriyovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій"

EOlymp:
pro-it

Тренер: Булгакова Олександра Сергіївна

Дівізіон: 1

Варвус Дмитро Михайлович

Varvus Dmytro MYKHAILOVYCH

Студент

Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
dima_vrvs

Тренер: DACHA BLEND 1

Дівізіон: 1

Ващенко Микита

Vashchenko Mykyta

Студент

KNURE

EOlymp:
ronin_ua

Михайло Плотніков

Mykhailo Plotnikov

Студент

KHPI

EOlymp:
micsa

Різник Валерій

Riznyk Valerii

Студент

KHPI

EOlymp:
ladaguedencre

Тренер: Шепелюк Галина

Дівізіон: 1

Ніщик Олександр Русланович

Nishchik Oleksandr Ruslanovych

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Golandec_17

Палійчук Влад

Paliichuk Vlad

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:

Панюшкін Максим

Panushkin Maxym

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
C4ort

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Волобуєва Ельвіра

Volobuieva Elvira

Школяр

Харківський ліцей №164 Харківської міської ради

EOlymp:
Elf_121

Тренер: -

Дівізіон: 1

Зварунчик Аріна Олександрівна

Zvarunchyk Arina

Студент

ФТІ

EOlymp:
a.zvarunchyk

Кульчуцький Орест Сергійович

Kulchytskyi Orest

Студент

ФТІ

EOlymp:
Kartoshka85

Малаканова Єлизавета Юріївна

Malakanova Liza

Студент

ФТІ

EOlymp:
kefir4ick

Тренер: Булгакова Олександра Сергіївна

Дівізіон: 1

Леонов Антон Вадимович

Leonov Anton Vadimovich

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
leon_ant

Пушкіна Юлія Сергіївна

Pushkina Juliia Serhiivna

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
pushe4ka

Улановський Богдан Васильович

Ulanovskiy Bogdan Vasilyovich

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
bogdan_ulanovskiy

Тренер: Пасічник В.А.

Дівізіон: 1

Геращенко Максим Михайлович

Geraschenko Maxim Mihaylovych

Школяр

Володимирецький ліцей "Колегіум"

EOlymp:
Foria

Тренер: Антоненко Юлія Сергіївна

Дівізіон: 1

Георгієв Олександр Марінович

Heorhiiev Alexandr Marinovich

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

EOlymp:
Alexandr_Marinovich

Цмакало Дмитро Сергійович

Tsmakalo Dmytro Serhiyovich

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

EOlymp:
DmytroTsmk

Тренер: немає

Дівізіон: 1

Гандрибіда Валентин Володимирович

Handrybida Valentyn Volodymyrovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
C#
Codeforces:
C#
AtCoder:
C#

Тренер: Кривобока Галина Іванівна

Дівізіон: 1

Вовк Дмитро Олександрович

Vovk Dmytro

Студент

ВСП "ВіФК НУХТ"

EOlymp:
TeamPvP

Довгань Євгеній Володимирович

Dovhan Eugene

Студент

ВСП "ВіФК НУХТ"

EOlymp:
DovanEvgen

Казіміров Олександр Олегович

Kazimirow Oleksander

Студент

ВСП "ВіФК НУХТ"

EOlymp:
KazimirovO

Тренер: Білоус Ірина Володимирівна

Дівізіон: 1

Мінаков Максим Володимирович

Minakov Maksym Volodymyrovych

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
dogrent

Пахомов Олександр Олександрович

Pakhomov Olexandr Oleksandrovich

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
turbomaksik

Склярець Єгор Андрійович

Skliarets Yehor Andriyovych

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
dekan

Тренер: Бойко Ольга Ігорівна

Дівізіон: 1

Гривнак Назарій Олександрович

Hryvnak Nazarii Oleksandrovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Nazarii

Дейкало Владислав Степанович

Deikalo Vladyslav Stepanovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Vladislav_19

Ділай Юлія Петрівна

Dilai Yulia Petrivna

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
dilai_yulia

Тренер: Стельмащук Людмила Володимирівна

Дівізіон: 1

Кравець Діана Андріївна

Kravets Diana Andriivna

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
DKravets2004

Мех Віталій Ігорович

Mekh Vitaliy Igorovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Alcantra

Мочалов Артем Олександрович

Mochalov Artem Oleksandrovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
ArMoRi_2.0

Тренер: Стельмащук Людмила Володимирівна

Дівізіон: 1

Нахім Владислав Любомирович

Nakhim Vladyslav Liubomyrovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Nakhim_Vladyslav

Панчук Діана Орестівна

Panchuk Diana Orestivna

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
panchukdiana

Слабіцький Андрій Леонідович

Slabitskyi Andrii Leonidovych

Студент

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
DARO

Тренер: Шакуров Євген Олексійович, Олефіренко Надія Василівна

Дівізіон: 1

Бондаренко Дарія Володимирівна

Bondarenko Dariia Volodymyrivna

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
daryushonok

Клокова Катерина Володимирівна

Klokova Kateryna Volodymyrivna

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
Kkaterynavl

Курганський Андрій Романович

Kurhanskyi Andrii Romanovich

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
an322221

Тренер: Шакуров Євген Олексійович, Остапенко Людмила Петрівна

Дівізіон: 1

Брюховецький Артем Миколайович

Briukhovetskyi Artem Mykolaiovych

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
arrrtem07_

Гритчин Данііл Віталійович

Hrytchyn Daniil Vitalievich

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
danhry02

Малахов Артем Павлович

Malakhov Artem Pavlovych

Студент

ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

EOlymp:
Miracles

Тренер: -

Дівізіон: 1

Дзюбенко Ярослав Валентович

Dziubenko Yaroslav Valentinovich

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
qizixxx
Codeforces:
qizixxx

Караванський Юрій Олегович

Karavanskiy Yuriy Olehovich

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Mr.Prince

Петлінський Денис Андрійович

Petlinsky Denis Andriovich

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
densta

Тренер: CocaCola17

Дівізіон: 1

Палійчук Влад Андрійович

Paliichuk Vlad Andriyovich

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
CocaCola17
Codeforces:
CocaCola17
AtCoder:
CocaCola17

Тренер: Постернакова Вероніка Альбертівна

Дівізіон: 1

Коляндра Юлія Миколаївна

Koliandra Yuliia Mykolaivna

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
jk-gype-0809
Codeforces:
yuliakolyandra
AtCoder:
JKgype

Хара Дар'я Дмитрівна

Khara Daria Dmitrivna

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Snemun
Codeforces:
kharadaria21

Тренер: Пилипенко Владислав Ігорович

Дівізіон: 1

Каленський Богдан Вадимович

Kalensky Bogdan Vadimovich

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
NeonsCandy

Науменко Владислав Віталійович

Naumenko Vladyslav Vitaliyovych

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
Skyreaderteam

Петерчук Мирослав Сергійович

Peterchuk Myroslav Serhiyovych

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
peterchuk.m

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Акчуріна Міланья Ігорівна

Akchurina Milania Ihorivna

Школяр

Авторська школа "Бойка", відділення BoikoSuperMath

EOlymp:
Milania_Akchurina
Codeforces:
mia16
AtCoder:
Milania1611

Костенко Іван Олександрович

Kostenko Ivan Oleksandrovich

Школяр

Ліцей "Інтелект"

EOlymp:
KIO04

Улещенко Федір Володимирович

Uleshchenko Fedir Volodymyrovich

Школяр

Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Fedos245

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Томусяк Нікіта Олександрович

Tomusiak Nikita Oleksandrovich

Школяр

Lycée Polyvalent de Cachan

EOlymp:
Nikitatom
Codeforces:
NikitaTomusiak
AtCoder:
Tomusiak_nikita

Тренер: Качурівський Володимир Орестович

Дівізіон: 1

Котовський Анатолій Анатолійович

Kotovskyi Anatolii Anatoliyovych

Студент

ВП НУБіП України "БАТІ"

EOlymp:
Vendetta526

Лиходід Тарас Артемович

Lykhodid Taras Artemovich

Студент

ВП НУБіП України "БАТІ"

EOlymp:
jovial_mestorf_490

Мартинишин Роман Андрійович

Martynyshyn Roman Andreyovych

Студент

ВП НУБіП України "БАТІ"

EOlymp:
Ivancapperi

Тренер: Бичок Сергій Миколайович

Дівізіон: 1

Левадський Ілля Іванович

Levadskyi Illia Ivanovych

Школяр

Березанський ліцей №1

EOlymp:
ITperson

Дівізіон: 1

Дем'яненко Андрій Олегович

Demianenko Andrii Olegovich

Школяр

Черкаський ФІМЛІ

EOlymp:
Jackstaff

Дівізіон: 1

Войченко Олександра Юріївна

Voichenko Oleksandra Yuriivna

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
OleksandraVoichenko

Ліневич Маргарита Володимирівна

Linevych Marharyta Volodymyrivna

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
margaryta.linev

Тренер: Стрюк Андрій Миколайович

Дівізіон: 1

Денисюк Владислав

Denysiuk Vladyslav

Студент

Криворізький національний університет

EOlymp:
DenVlad

Ігнатов Максим

Ignatov Maksym

Студент

Криворізький національний університет

EOlymp:
max_igna_05

Перепелиця Максим

Perepelitsa Maxim

Студент

Криворізький національний університет

EOlymp:
leonria17

Дівізіон: 1

Степанюк Олександр Миколайович

Stepanyuk Alexander

Ветеран

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
AlexStepanyuk

Дівізіон: 1

Балабанов Тимофій Євгенович

Balabanov Tymofii Evgeniyovich

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

EOlymp:
ny_ne_stukay

Кушніренко Станіслав Олександрович

Kushnirenko Stanislav Oleksandrovych

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

EOlymp:
Hilonio

Філатов Даніїл Дмитрович

Filatov Daniil Dmitrievich

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

EOlymp:
Navara

Дівізіон: 1

Козурак Денис

Kozurak Denys

Студент

КНУТШ

EOlymp:
Denis_Kozurak

Минько Вадим

Mynko Vadym

Студент

КНУТШ

EOlymp:
gachicoder

Яготін Назарій Валентинович

Yahotin Nazarii

Студент

КНУТШ

EOlymp:
Yagotin
Codeforces:
Dubstep2000

Дівізіон: 1

Пермяков Ілля Костянтинович

Permyakov Illya

Школяр

ХВНК №45

EOlymp:
g1dr4ch
Codeforces:
GidrAcH

Шевченко Тимур Антонович

Shevchenko Tymur

Школяр

Авторська школа Бойка

EOlymp:
Timka_programist
Codeforces:
Timka_programist

Дівізіон: 1

Байшуак Райымбек

Baishuak Raiymbek

Студент

Hong Kong University of Science and Technology

EOlymp:
rickbaishuak
Codeforces:
rickbaishuak

Корганбаев Таймас

Korganbayev Taimas

Студент

Hong Kong University of Science and Technology

EOlymp:
Tekor
Codeforces:
Tekor

Сахмолдин Мухаммадариф

Sakhmoldin Mukhammadarif

Студент

Hong Kong University of Science and Technology

EOlymp:
LastRonin
Codeforces:
CPEdu

Дівізіон: 1

Пономарьов Єгор

Ponomarov Yehor

Студент

NUZP

EOlymp:
Teredalt
Codeforces:
Teredalt

Дівізіон: 1

Зюнд Богдан Володимирович

Ziund Bohdan Volodymyrovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
Kortin

Падалкін Костянтин Дмитрович

Padalkin Kostiantyn Dmytrovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
kostya3231
Codeforces:
Kostyantin3231
AtCoder:
Kostya3231

Пестун Андрій Миколайович

Pestun Andrii Mykolaiovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
Androklaw

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Зорін Михайло Михайлович

Zorin Mykhailo Mykhailovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
kulia_v_lob
Codeforces:
prosto_bog

Купріянов Михайло Олександрович

Kupriianov Mykhailo Oleksandrovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
kupriyanov
Codeforces:
kupriyanov

Чернов Кирил Андрійович

Chernov Kyryl Andriyovych

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
Kiruxa_ch
Codeforces:
Phys-mat_KCh

Дівізіон: 1

Осиченко Ілля Олександрович

Osychenko Illia

Студент

KhNURE

EOlymp:
ilyaoc

Харченко Федір Олександрович

Kharchenko Fedir

Студент

KhNURE

EOlymp:
rintaro
AtCoder:
rintaro_29

Шелкова Валерія Вікторівна

Shelkova Valeriia

Студент

KhNURE

EOlymp:
LeraV

Тренер: Постернакова В. А.

Дівізіон: 1

Туйгунов Тимур Отабекович

Tuihunov Tymur Otabekovych

Студент

НАУ ім. М. Є. Жуковського "ХАІ"

EOlymp:
Twoty

Халаїм Тарас Павлович

Khalaim Taras Pavlovich

Студент

НАУ ім. М. Є. Жуковського "ХАІ"

EOlymp:
Zuif

Тренер: Асландуков Микола Олексійович

Дівізіон: 1

Казаков Дмитро Олегович

Kazakov Dmytro

Студент

НТУ "ХПІ"

EOlymp:
d1pg1
Codeforces:
d1pg1
AtCoder:
d1pg1

Пасько Павло Григорійович

Pasko Pavlo

Студент

НТУ "ХПІ"

EOlymp:
DoraDura
Codeforces:
DoraDura
AtCoder:
DoraDura

Рощупкін Дмитро Сергійович

Roshchupkin Dmytro

Студент

НТУ "ХПІ"

EOlymp:
roshchupkin
Codeforces:
roshchupkin_69
AtCoder:
roshchupkin

Дівізіон: 1

Бойко Анна

Boiko Anna

Студент

Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка

EOlymp:
Psychedelica696

Морозюк Ярослав

Morozyuk Yaroslav

Студент

Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка

EOlymp:
unknxwnxd

Федоров Валентин

Fedorov Valentyn

Студент

Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка

EOlymp:
Ayonum

Тренер: Тарасенко Ольга Миколаївна

Дівізіон: 1

Архіпенко Ігор Сергійович

Arkhipenko Yhor

Школяр

ХЛ 141

EOlymp:
EEH4282

Зарайський Олександр Олександрович

Zaraiskyi Oleksandr

Школяр

ХЛ 141

EOlymp:
EEH3108

Клименко Софія Максимівна

Klymenko Sofiia

Школяр

ХЛ 141

EOlymp:
EEH1916

Дівізіон: 1

Кривонос Олександр

Kryvonos Alexandr

Ветеран

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
scoobee

Тренер: Alimzhan Amanov

Дівізіон: 1

Merezhko Oleg

Merezhko Oleg

Студент

KBTU

EOlymp:
chifwin

Topuria Ivane

Topuria Ivane

Студент

KBTU

EOlymp:
ivatopuria

Tursynbay Dinmukhamed

Tursynbay Dinmukhamed

Студент

KBTU

EOlymp:
creative

Тренер: Я

Дівізіон: 1

Мельник Андрій Михайлович

Melnyk Andriy M

Ветеран

Спеціальна школа в с. Тучин

EOlymp:
Melnik_Andriy

Мельник Владислав Андрійович

Melnyk Vladyslav A

Школяр

РОНЛ в м. Рівне

EOlymp:
Melnyk_Vlad2009

Мельник Максим Андрійович

Meknyk Maksym A

Студент

КНУТШ ФІТ

EOlymp:
Melnik_Max

Дівізіон: 1

Густі Денис

Gusti Denys

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
bqDENpd

Куцик Владислав

Kutsyk Vladislav

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Vladkutsyk

Янченко Іван

Yanchenko Ivan

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Ivan4ik

Тренер: Василь Білецький

Дівізіон: 1

Караваєв Кирило Олегович

Karavaev Kirilo olegovich

Студент

ЛНУ

EOlymp:
kiran1

Ферендович Юрій Ярославович

Ferendovich Yuriy Yaroslavovich

Студент

ЛНУ

EOlymp:
Ferend
Codeforces:
Ferend
AtCoder:
Ferend

Чайка Богдан Богданович

chaika bohdan bohdanovich

Студент

ЛНУ

EOlymp:
ebiarat
Codeforces:
Ebiarat
AtCoder:
Ebiarat

Дівізіон: 1

Стягар Ярема Орестович

Stiahar Yarema Orestovych

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Yarema.st
AtCoder:
Yarema

Тарнавський Петро Володимирович

Tarnavskyi Petro Volodymyrovych

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
PetroTarnavskyi
AtCoder:
PetroTarnavskyi

Щерба Максим Юрійович

Shcherba Maksym Yuriiovych

Студент

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
mshcherba
AtCoder:
mshcherba

Тренер: Лешко Мартін Володимирович

Дівізіон: 1

Тимкович Олександр Геннадійович

Tymkovych Oleksandr Hennadiyovich

Студент

Jagiellonian University

EOlymp:
SashaT9
Codeforces:
SashaT9
AtCoder:
SashaT9

Фейса Богдан Іванович

Feysa Bohdan Ivanovych

Студент

УжНУ ФМЦТ

EOlymp:
Bogdan_feysa
Codeforces:
FBI
AtCoder:
F_B_I_

Тренер: Коробко Оксана Михайлівна

Дівізіон: 1

Гордієнко Ігнат Вікторович

Hordienko Ihnat

Школяр

Чернігівський колегіум номер 11

EOlymp:
Ihnat

Лільчицький Владислав Вадимович

Lilchytskiy Vladislav Vadimovich

Школяр

Чернігівський колегіум номер 11

EOlymp:
qw0ttms

Тренер: Порхун Алла Олексіївна

Дівізіон: 1

Просянніков Дмитро Юрійович

Prosiannikov Dmytro Yuriiovych

Школяр

FLB Herford

EOlymp:
dpy
Codeforces:
dimonce

Тренер: Шепелюк Галина

Дівізіон: 1

Дубчак Анна

Dubchak Ann

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Anel

Крамар Богдан

Kramar Bohdan

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
bodick

Лось Владислав

Los Vlad

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
losos_manager

Тренер: Шепелюк Галина

Дівізіон: 1

Галузій Михайло

Gauzii Myhailo

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Nomar

Іщук Микола

Ischuk Mykola

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
monerr

Шавула Ярослав

Shavula Iaroslav

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Pa1n_tr

Тренер: Кривобока Галина Іванівна

Дівізіон: 1

Слюсар Анна Сергіївна

Slyusar Anna Serhiyivna

Студент

Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
slyusar_anna

Дівізіон: 1

Прийма Микола Михайлович

Priyma Mykola Mikhailovich

Студент

Zhytomyr Ivan Franko State University

EOlymp:
Mlovoo

Тренер: Шепелюк Галина Степанівна

Дівізіон: 1

Ірина Павліха

Pavliha Irina

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Irena228

Нагорна Катерина

Nagogna Kateryna

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
beueejenm

Дівізіон: 1

Гультайчук Роман Дмитрович

Hultaichuk Roman Dmytrovych

Ветеран

Національний університет «Львівська політехніка»

EOlymp:
gultai4uk_r
Codeforces:
gultai4ukr
AtCoder:
gultai4uk_r

Кончиць Віталій Валерійович

Konchyts Vitalii Valeriyovych

Ветеран

Національний університет «Львівська політехніка»

EOlymp:
vevo5282
Codeforces:
konchyts_v
AtCoder:
konchyts_v

Цимбал Юрій Вікторович

Tsymbal Yurii Viktorovych

Ветеран

Національний університет «Львівська політехніка»

EOlymp:
yurii_tsymbal
Codeforces:
Yurii_LP

Дівізіон: 1

Бушман Іван Сергійович

Bushman Ivan Serhiyovych

Студент

Національний університет «Запорізька політехніка»

EOlymp:
Ivan_Sergeevich

Гіба Єгор Сергійович

Giba Iegor Serhiyovych

Студент

Національний університет «Запорізька політехніка»

EOlymp:
sh1zl0ng

Гречаний Тимофій Максимович

Grechaniy Timofiy Maksimovich

Студент

Національний університет «Запорізька політехніка»

EOlymp:
Grechaniy_T

Тренер: Петро Грицан

Дівізіон: 1

Лопало Антон

Lopalo Anton

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
antx

Прийма Любомир

Pryima Liubomyr

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
pisimist29

Сидляр Михайло

Sydliar Mykhailo

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
raviss

Дівізіон: 1

Буяло Дмитро Олександрович

Buialo Dmytro Oleksandrovich

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
Buialo_Dima

Маланічев Денис Андрійович

Malanichev Denys Andriyovych

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
DenysMalanichev

Ткач Владислав Анатолійович

Tkach Vladyslav Anatoliyovych

Студент

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

EOlymp:
vladtt

Дівізіон: 1

Жикул Данило Сергійович

Zhykul Danylo

Студент

ОНУ ім. Мечникова

EOlymp:
DanyloZhykul
Codeforces:
DanyloZhykul

Мармалюк Олександр Валерійович

Marmaliuk Oleksandr

Студент

ОНУ ім. Мечникова

EOlymp:
Alex_M.
Codeforces:
oleksandr.marmaliuk

Хромов Євгеній Олександрович

Hromov Eugene

Студент

ОНУ ім. Мечникова

EOlymp:
Eugene.Hromov
Codeforces:
Eugene.Hromov

Тренер: Mikhaylo Medvedev

Дівізіон: 1

Agayev Aykhan

Agayev Aykhan

Студент

ADA

EOlymp:
Aykhan310

Aslanli Ulvi

Aslanli Ulvi

Студент

ADA

EOlymp:
ulvi000

Taghizade Ibrahim

Taghizade Ibrahim

Студент

ADA

EOlymp:
ibrahim001
Codeforces:
ibrahim001

Дівізіон: 1

Баликов Антон

Balykov Anton

Студент

КНУІТШ

EOlymp:
AntOnion

Волчецький Руслан

Volchetskyi Ruslan

Студент

КНУІТШ

EOlymp:
HodorBrain

Саворона Назарій

Savorona Nazarii

Студент

КНУІТШ

EOlymp:
FL45HER-

Дівізіон: 1

Білан Назарій Сергійович

Bilan Nazarii Serhiyovych

Студент

КНУ ім. Тараса Шевченка

EOlymp:
Nazar9ltor

Бурдинюк Єва Валеріївна

Burdyniuk Eva Valeriivna

Студент

КНУ ім.Тараса Шевченка

EOlymp:
ev.brdnk

Даценко Яна Олександрівна

Datsenko Yana Alexandrovna

Студент

КНУ ім. Тараса Шевченка

EOlymp:
yana_datsenko

Тренер: Петро Грицан

Дівізіон: 1

Кришталевич Дмитро

Kryshtalevych Dmytro

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
dimutch833

Шевчук Олександр

Shevchuk Oleksandr

Студент

Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

EOlymp:
stemix

Дівізіон: 1

Вересока Віктор Владиславович

Veresoka Viktor Vladislavovich

Студент

Київський національный університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
ObiVanKenobi
Codeforces:
VeresokaVik_ToR

Леонова Віолетта Свєтославівна

Leonova Violetta Svyatoslavivna

Студент

Київський національный університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
vileon

Романов Алі Кемал

Romanov Ali Kemal

Студент

Київський національный університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Geyer

Дівізіон: 1

Повстяной Костя

Povstyanoy Kostya

Студент

ДФКЗТТІ

EOlymp:
Kostya4845

Дівізіон: 1

Шафоростов Михайло Олександрович

Shaforostov Mykhailo Oleksandrovych

Ветеран

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
M-Sh-97

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Дівізіон: 1

Богун Іван Олександрович

Bohun Ivan Oleksandrovych

Школяр

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка"

EOlymp:
bohun.i
Codeforces:
bohun.i
AtCoder:
bohun

Кулинич Данило Володимирович

Kulynych Danylo Volodymyrovych

Школяр

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка"

EOlymp:
Danya3131
Codeforces:
Danila_Kulinich

Яструб Антон Андрійович

Yastrub Anton Andriiovych

Школяр

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка"

EOlymp:
yastrub.a
Codeforces:
Freyls

Дівізіон: 1

Шанин Андрей

Shanin Andrey

Ветеран

-

EOlymp:
-
Codeforces:
shanin
AtCoder:
shanin

Дівізіон: 1

Кашпер Ростислав Володимирович

Kashper Rostyslav Volodymyrovych

Студент

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

EOlymp:
Emeraft

Радченко Владислав Анатолійович

Radchenko Vladyslav Anatoliiovych

Студент

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

EOlymp:
RUMBlk

Щетньов Валентин Вікторович

Shchetnov Valentyn Viktorovych

Студент

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

EOlymp:
VaIentyn

Тренер: Людмила Миколаївна Буката

Дівізіон: 1

Нєдєлєв Вячеслав Олександрович

Nedelev Viacheslav Oleksandrovich

Студент

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
SN2006
Codeforces:
SN2006

Ропотин Святослав Богданович

Ropotin Sviatoslav Bohdanovich

Студент

Одеська політехніка

EOlymp:
eager_sutherland_677
Codeforces:
sviatoslavkamin

Сазонов Леонід Дмитрович

Leonid Sazonov Dmytrovych

Студент

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
leonid_sazonov

Тренер: Ірина Анатоліївна Скрипник

Дівізіон: 1

Кроль Богдан

Krol Bohdan

Студент

Запорізький національний університет

EOlymp:
snakecoder1

Панченко Ростислав

Panchenko Rostyslav

Студент

Запорізький національний університет

EOlymp:
pyacolla

Тренер: Галина Шапелюк

Дівізіон: 1

Степаник Михайло Ігорович

Stepanik Mykhailo Ihorovych

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
shibzdik

Дівізіон: 1

Столярчук Остап

Stoliarchuk Ostap

Ветеран

KNU

EOlymp:
spiker
Codeforces:
stostap
AtCoder:
spiker

Тренер: Шепелюк Галина

Дівізіон: 1

Данилюк Сергій

Danyliuk Serhiy

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
SerhiyD21

Качула Валерій

Kachula Valerii

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Valkalu

Притулюк Вадим

Prytuliuk Vadim

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
VadimPry21

Дівізіон: 1

Пєшков Ростислав Миколайович

Pieshkov Rostyslav Mykolayovych

Школяр

Центр освіти "Оптіма"

EOlymp:
Valsytsor_V
Codeforces:
Rostyk

Сімак Степан Олексійович

Simak Stepan Oleksiyovych

Школяр

КПНЛ №145

EOlymp:
SimakStepan
Codeforces:
Simak__Stepan

Терещенко Денис Сергійович

Tereshchenko Denys Serhiiovych

Школяр

Центр освіти "Оптіма"

EOlymp:
TheQuantiX
Codeforces:
TheQuantiX
AtCoder:
TheQuantiX

Тренер: Агаджанова Світлана Володимирівна. Електронна адреса: svitlana.ahadzhanova@snau.edu.ua

Дівізіон: 1

Бусенко Іван Вікторович

Busenko Ivan Viktorovich

Студент

Сумський національний аграрний університет

EOlymp:
Busenko
Codeforces:
Busenko
AtCoder:
Busenko

Дівізіон: 1

Бланков Максим

Blankov Maksym

Студент

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

EOlymp:
ulanus

Гаранян Софія

Haranian Sofiia

Студент

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

EOlymp:
sourire_

Юрчук Олексій

Yurchuk Aleksey

Студент

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

EOlymp:
yurchuk_aleksey

Тренер: Sultanov Yeskendir

Дівізіон: 1

Altynbekov Batyrkhan

Altynbekov Batyrkhan

Студент

IITU

EOlymp:
Arch_of_Triumph
Codeforces:
Arch_of_Triumph

Kuanyshbay Aibar

Kuanyshbay Aibar

Студент

IITU

EOlymp:
aibark
Codeforces:
aibark

Shormankhan Dinmukhammed

Shormankhan Dinmukhammed

Студент

IITU

EOlymp:
Railgun
Codeforces:
railgun

Тренер: Гісь Ігор Володимирович

Дівізіон: 1

Струк Максим Андрійович

Struk Maksym Andreyovych

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

EOlymp:
maksstruk

Шемет Роман Русланович

Shemet Roman Ruslanovych

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

EOlymp:
roman_shemet

Шишов Артем Вадимович

Shyshov Artem Vadimovych

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського

EOlymp:
Artem07

Тренер: Сіциліцин Юрій Олександрович

Дівізіон: 1

Карпиєнко Олександр Вадимович

Karpyienko Oleksandr

Студент

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

EOlymp:
Oleksandr_TSATU

Цветкович Кирило Сергійович

Tsvetkovich Kyrylo

Студент

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

EOlymp:
DontTime

Чепурний Данило Олегович

Сhepurniy Danil

Студент

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

EOlymp:
kazziks002

Тренер: Сіциліцин Юрій Олександрович

Дівізіон: 1

Васковський Артем Сергійович

Vaskovskyi Artem

Студент

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

EOlymp:
mofg

Зайцева Алла

Zaitseva Alla

Студент

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

EOlymp:
Sjidhd83738

Дівізіон: 1

Бабарика Антон Сергійович

Babaryka Anton

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
Omn1present

Горішня Катерина Олексіївна

Gorishnia Kateryna

Студент

ХНУРЕ

EOlymp:
kagor

Тренер: Арсенюк Ігор Ростиславович

Дівізіон: 1

Сімончук Владислав Сергійович

Simonchuk Vladyslav Serhiyovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Saruman_
Codeforces:
CodeForces
AtCoder:
AtCoder

Статкевич Артур Андрійович

Statkevych Artur Andriyovich

Студент

ВНТУ

EOlymp:
artny_studlymp
Codeforces:
CodeForces
AtCoder:
AtCoder

Сторчак Микола Олександрович

Storchak Mykola Oleksandrovich

Студент

ВНТУ

EOlymp:
GABANCHIK
Codeforces:
CodeForces
AtCoder:
AtCoder

Тренер: Пісоцький Андрій Валерійович

Дівізіон: 1

Калініна Крістіна Русланівна

Kalinina Kristina Ruslanivna

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
kristina_1804

Куліш Влада Іванівна

Kulish Vlada Ivanivna

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
eeestellla

Смоляга Данило Володимирович

Smoliaha Danylo Vladimirovich

Студент

Київський національний університет технологій та дизайну

EOlymp:
danil_smoliagen

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Дівізіон: 1

Безменов Назар Євгенович

Bezmenov Nazar

Школяр

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради

EOlymp:
Bezmenov

Кулик Микита Андрійович

Kulyk Mykyta

Школяр

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради

EOlymp:
Nikita3637

Манжеліївська Софія Андріївна

Manzheliivska Sofiia Andriivna

Школяр

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради

EOlymp:
SofiaM

Дівізіон: 1

Хорошилов Марк Олександрович

Khoroshylov Mark Oleksandrovich

Студент

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

EOlymp:
markthunder

Тренер: Томчук Микола Анатолійович

Дівізіон: 1

Гріша Даніл Тарасович

Hrysha Danil Tarasovych

Студент

Вінницький національно технічний університет

EOlymp:
unruffled_crimson_554

Ковальчук Богдан Олегович

Kovalchuk Bohdan Olehovych

Студент

Вінницький національно технічний університет

EOlymp:
Azimut

Тушинський Віталій Едуардович

Tushinskiy Vitaliy Eduardovich

Студент

Вінницький національно технічний університет

EOlymp:
lonesomage

Тренер: Fariz Hasanli

Дівізіон: 1

Əliyev Fərid

Aliyev Farid Faiq

Студент

Khazar University

EOlymp:
faridaliyev123

Mövla Hüseyn

Movla Huseyn Khosrov

Студент

Khazar University

EOlymp:
hohseyuh

Qədimli Qədim

Qadimli Qadim Xaqani

Студент

Khazar University

EOlymp:
Gadim

Тренер: Страхаль Олена Олександрівна

Дівізіон: 1

Страхаль Дмитро Романович

Strakhal Dmytro Romanovych

Школяр

Новодофінівська гімназія

EOlymp:
dimastrakhal
Codeforces:
dimastrakhal
AtCoder:
dimastrakhal

Страхаль Михайло Романович

Strakhal Mykhailo Romanovych

Школяр

Новодофінівська гімназія

EOlymp:
mishastrakhal
Codeforces:
mishastrakhal

Страхаль Олександр Романович

Strakhal Olexandr Romanovych

Школяр

Ліцей "Крижанівський"

EOlymp:
sashastrakhal
Codeforces:
sashastrakhal
AtCoder:
sashastrakhal

Дівізіон: 1

Бабецький Віталій

Babetskyi Vitalii

Студент

ВСП ВіФК НУХТ

EOlymp:
fzyier

Тренер: Постернакова Вероніка Альбертівна

Дівізіон: 1

Антоненко Валерія Артемівна

Antonenko Valeriia Artemivna

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

EOlymp:
lera_ant
Codeforces:
lera_ant

Вечтомова Дарина Володимирівна

Vechtomova Daryna Volodymyrivna

Студент

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

EOlymp:
daryna_v
Codeforces:
Daryna_V

Дівізіон: 1

Вайцеховський Олександр Сергійович

Vaitsekhovskyi Oleksandr Sergeevich

Студент

ДУІТЗ

EOlymp:
Sandman

Сторожук Максим Олександрович

Storozhuk Maksym Oleksandrovych

Студент

ДУІТЗ

EOlymp:
max0s

Тренер: -

Дівізіон: 1

Тищук Олександр Сергійович

Tyshchuk Olexandr Sergiyovych

Школяр

Шепетівський НВК№1

EOlymp:
olexandrt

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Гроскопф Олександр Вячеславович

Hroskopf Oleksandr

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
HroskopfO123
Codeforces:
sashko123
AtCoder:
sashko123

Лошак Сергій Богданович

Loshak Serhii

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
Betelgeyze
Codeforces:
Betelgeyze
AtCoder:
hoRneT1312

Меренич Василь Васильович

Merenych Vasyl

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
VasyaMer
Codeforces:
VasyaMer
AtCoder:
VasyaMer

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Булина Ярослав

Bulyna Yaroslav

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
YaroslavBulyna
Codeforces:
YaroslavBulyna
AtCoder:
YaroslavBulyna

Кривов'яз Ілля

Kryvoviaz Illia

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
illyakr
Codeforces:
illyakr
AtCoder:
illyakr

Фекете Іван

Fekete Ivan

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
Fekete
Codeforces:
Fekete
AtCoder:
Fekete

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Задорожний Богдан Олександрович

Zadorozhnyi Bohdan

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
bzadorozhnyi

Симкін Андрій Андрійович

Symkin Andrii

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
andriis

Стегура Олександр Ярославович

Stehura Oleksandr

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
honey6

Тренер: Вапнічний Сергій Дмитрович

Дівізіон: 1

Піцура Роман Романович

Pitsura Roman

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
tedi_2.0
Codeforces:
tedi_2.0
AtCoder:
tedi20

Товтин Анастасія Юріївна

Tovtyn Anastasiia

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
Nescvichok
Codeforces:
Neskvichok
AtCoder:
Neskvichok

Трофименко Юлія Миколаївна

Trofymenko Yulia

Студент

Ужгородський національний університет

EOlymp:
trofymenko
Codeforces:
trofymenko

Тренер: Щербаков Олександр Всеволодович

Дівізіон: 1

Панов Максим

Panov Maksym

Студент

ХНЕУ ім. С. Кузнеця

EOlymp:
maksym_panov

Тренер: Микола Томчук

Дівізіон: 1

Данчук Дмитро

Danchuk Dmytro

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Dmytro_Danchuk

Севост'янов Павло

Sevostyanov Pavlo

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Sevostyanov_Pasha

Шульга Денис Сергійович

Shulga Denis Serhiyovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Good_boy_means_good_drive

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Головачьов Михайло Олександрович

Holovachov Mykhailo Oleksandrovych

Студент

vinnytsia national technical university

EOlymp:
golovachov

Грицина Владислав Вікторович

Hrytsyna Vladyslav Viktorovych

Студент

vinnytsia national technical university

EOlymp:
Hrytsyna_Vladyslav

Ковальчук Роман Олександрович

Kovalchuk Roman Oleksandrovych

Студент

vinnytsia national technical university

EOlymp:
r_kovalchuk09

Тренер: Mykola Tomchuk

Дівізіон: 1

Романько Роман

Romanko Roman

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Rromsky0515

Черневський Назар

Chernevsky Nazar

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
LokiPoki

Шатайло В'ячеслав

Shataylo Vyacheslav

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
SDGamer258

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Ковтун Богдан

Kovtun Bohdan

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
toysheeyeyraku

Кучерявий Ігор

Kucheriavyi Ihor

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Ihor21

Малініч Павло

Malinich Pavlo

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Kakador0105

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Кіпоренко Ілля Євгенович

Kiporenko Illia Evgenovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
mimorena
Codeforces:
nice1

Матейко Євгеній Віталійович

Mateiko Yevhenii Vitaliiovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
mateyko99evgeniy

Пліхта Олександр Олександрович

Plihta Oleksandr Oleksandrovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
sasha_pl991

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Коровай Володимир Григорович

Korovai Volodymyr Hryhorovych

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Vova778

Туренко Віталій

Turenko Vitalii

Студент

ВНТУ

EOlymp:
YILATIV

Шиндирук Вікторія Дмитрівна

Shyndyruk Viktoriia

Студент

ВНТУ

EOlymp:
svikaa_1998

Тренер: Світлана Яремко

Дівізіон: 1

Дьомін Олександр Володимирович

Diomin Oleksandr Volodymyrovych

Студент

Вінницький Торговельно Економічний Інститут Державного Торговельно Економічного Університету (ВТЕІ ДТЕУ)

EOlymp:
E1zzek

Котов Віталій Михайлович

Kotov Vitaliy Michailovych

Студент

Вінницький Торговельно Економічний Інститут Державного Торговельно Економічного Університету (ВТЕІ ДТЕУ)

EOlymp:
ViKo

Шкільний Роман Олександрович

Shkilniy Roman Oleksandrovych

Студент

Вінницький Торговельно Економічний Інститут Державного Торговельно Економічного Університету (ВТЕІ ДТЕУ)

EOlymp:
qwr

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Дівізіон: 1

Найденко Владислав Павлович

Naydenko Vlad Pavlovich

Школяр

ЛІТ

EOlymp:
VladNDnipro

Дівізіон: 1

Воєвода Вікторія Артемівна

Voievoda Viktoriia Artemivna

Студент

КНУШТ

EOlymp:
Viktoria

Волошин Олег Володимирович

Voloshin Oleh Volodymyrovych

Студент

КНУТШ

EOlymp:
Apsectic

Маслянко Владислав Петрович

Maslianko Vladyslav Petrovych

Студент

КНУШТ

EOlymp:
vmaslian

Тренер: Гісь Ігор Володимирович

Дівізіон: 1

Баламут Максим Євгенович

Balamut Maksym

Школяр

КЗЗСО "Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради"

EOlymp:
istarred

Коробчук Назар Олександрович

Korobchuk Nazar

Школяр

КЗЗСО "Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради"

EOlymp:
nazorik

Німеровський Максим Вадимович

Nimerovskyi Maksym

Школяр

КЗЗСО "Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради"

EOlymp:
Program_22

Тренер: Ruslan Radjabli

Дівізіон: 1

EnYekesi Ruslan Vuqar

Recebli Ruslan Vuqar

Ветеран

Ayayay

EOlymp:
OoofSallaaaam

Krasavcik Revan

Krasavcik Revan

Студент

Sallaaaaaam

EOlymp:
JizniVorZakon

Memati Ali

Memati Ali

Студент

Sallaaaaam

EOlymp:
Omayqat

Тренер: Жуковський Сергій Станіславович

Дівізіон: 1

Завадська Ірина Сергіївна

Zavadska Iryna Serhiivna

Студент

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
dazai

Кравченко Денис Васильович

Kravchenko Denis Vasylovych

Студент

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Denis_Kravchenk0

Носаль Георгій Олегович

Nosal Georgii Olegovich

Студент

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Georgey

Тренер: Юлія Олексіївна

Дівізіон: 1

Володимир Одайський

Odaiskyi Volodymyr

Студент

ZNU

EOlymp:
vdaysky

Довгаленко Олег

Dovhalenko Oleh

Студент

ZNU

EOlymp:
dovgalenkooleg

Посунько Микита

Posunko Mykyta

Студент

ZNU

EOlymp:
Nikitaq

Тренер: Ірина Анатоліївна Скрипник

Дівізіон: 1

Вруцький Максим

Vrutskyi Maksym

Студент

Запорізький національний університет

EOlymp:
ozzey

Пащенко Максим

Pashchenko Maxim

Студент

Запорізький національний університет

EOlymp:
redm00se

Переверзов Марк

Pereverzov Mark

Студент

Запорізький національний університет

EOlymp:
markp

Дівізіон: 1

Москальов Павло Олександрович

Moskalov Pavlo Oleksandrovich

Ветеран

Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум"

EOlymp:
moskaliovpavlo

Тренер: Кривонос Олександр Миколайович

Дівізіон: 1

Котенко Олександр Дмитрович

Kotenko Oleksandr

Студент

ЖДУ ім. Івана Франка

EOlymp:
o.kotenko

Кривонос Михайло Олександрович

Kryvonos Mykhailo

Студент

ЖДУ ім. Івана Франка

EOlymp:
Misha_

Місько Єгор Валерійович

Misko Yehor

Студент

ЖДУ ім. Івана Франка

EOlymp:
YehorMisko

Тренер: Білоус Ірина Володимирівна

Дівізіон: 1

Боярко Олександр Сергійович

Boyarko Oleksandr Serhiyovych

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
amazing_kodoi_300

Коноплянік Сергій

Konoplianik Serhiy

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
J.Bond

Петров Іван Андрійович

Petrov Ivan Andriyovich

Студент

НУ "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
ivonik

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Асландуков Матвій Миколайович

Aslandukov Matvii

Студент

KhNURE

EOlymp:
BigBag
Codeforces:
BigBag
AtCoder:
BigBag

Баренблат Ігор Ігорович

Barenblat Ihor

Студент

KhNURE

EOlymp:
barenuz
Codeforces:
Barichek
AtCoder:
Barichek

Валлас Олег Станіславович

Vallas Oleg

Студент

KhNURE

EOlymp:
oleg.vallas
Codeforces:
Mustang98
AtCoder:
Mustang

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Дівізіон: 1

Валера Гриненко

Grinenko Valera

Студент

KhNURE

EOlymp:
ValeraGrinenko
Codeforces:
Valera_Grinenko
AtCoder:
ValeraGrinenko

Костянтин Денисов

Denysov Kostiantyn

Студент

KhNURE

EOlymp:
denisovkostya
Codeforces:
Denisov
AtCoder:
Denisov

Тренер: Шаховська Наталя Богданівна

Дівізіон: 1

Міль Віталій Сергійович

Mil Vitalii Serhiyovych

Студент

Національний університет "Львівська Політехніка"

EOlymp:
Alternmill

Фелонюк Ілля Вікторович

Feloniuk Illia Viktorovych

Студент

Національний університет "Львівська Політехніка"

EOlymp:
nordyH
Codeforces:
Earl_of_Lemongrab
AtCoder:
Hydron

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Задніпровська Тетяна Вадимівна

Zadniprovska Tetiana Vadymivna

Школяр

Хмельницький ліцей №11

EOlymp:
zadniprovska
Codeforces:
zadniprovska
AtCoder:
zadniprovska

Ярош Анна Богданівна

Yarosh Anna Bogdanivna

Школяр

Хмельницький ліцей №11

EOlymp:
Anna_Yarosh
Codeforces:
Anna_Yarosh
AtCoder:
Anna_Yarosh

Дівізіон: 1

Цема Владислав Віталійович

Tsema Vladyslav

Студент

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

EOlymp:
b1dlo

Ципун Роман Геннадійович

Tsypun Roman

Студент

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

EOlymp:
Lapidu

Дівізіон: 1

Ємець Матвій

Yemets Matvii

Школяр

ЛФМЛ

EOlymp:
Bartimyeus

Тренер: Арзубов М.О

Дівізіон: 1

Коровкін Нікіта Валерійович

Korovkin Nikita

Школяр

АГ №45

EOlymp:
c0re

Отусіле Еммануїл Болашодун

Otusile Emmanuel

Школяр

АГ №45

EOlymp:
emmik

Рощупкін Михайло Сергійович

Roschupkin Mikhailo

Школяр

АГ №45

EOlymp:
Puse4ka

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Войтович Дарина Юріївна

Voitovych Daryna Yuryivna

Школяр

Ліцей №1

EOlymp:
DaschaVojtovich_12_
Codeforces:
DaschaVojtovitsh123
AtCoder:
dasha123

Тренер: Постернакова Вероніка Альбертівна

Дівізіон: 1

Біловус Єгор

Bilovus Yehor

Студент

ХАІ

EOlymp:
legartak

Іващенко Іван

Ivashchenko Ivan

Студент

ХАІ

EOlymp:
ivanivashchenko

Франко Богдан

Franko Bohdan

Студент

ХАІ

EOlymp:
B_Franko

Дівізіон: 1

Дудаков Ярослав

Dudakov Yaroslav

Студент

шевченко

EOlymp:
user228

Тренер: Гісь Ігор Володимирович

Дівізіон: 1

Кравчук Арсентій Сергійович

Kravchuk Arsentij Sergiyovich

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради

EOlymp:
furious

Ляшук Назар Едуардович

Lyashuik Nazar Eduardovich

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради

EOlymp:
liashuknazar

Мазилюк Ілля Ігорович

Maziluik Illja Ihorovich

Школяр

Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради

EOlymp:
xhdvfbs.17

Тренер: Олексій Ізмаїлов

Дівізіон: 1

Софія Козлова Михайлівна

Kozlova Sofia Mykhaylivna

Студент

ЕТІ імені Роберта Ельворті

EOlymp:
.

Тренер: Асландуков Николай Алексеевич

Дівізіон: 1

Дмитрієв Данило Юрійович

Dmytriiev Danylo

Студент

ХНУ ім. 'Каразіна'

EOlymp:
danynas

Козюк Дмитро Леонтійович

Koziuk Dmytro

Студент

НТУ “ХПI”

EOlymp:
DmitroKoziuk

Носенко Микита Дмитрович

Nosenko Mykyta

Студент

НТУ “ХПI”

EOlymp:
Mykyta_Nosenko

Тренер: Попик Андрій

Дівізіон: 1

Шведченко Максим Денисович

Shvedchenko Maksym Denysovych

Школяр

ХНВК №45

EOlymp:
Shmax2020
Codeforces:
shmax_

Шевченко Ілля Антонович

Shevchenko Illia Antonovych

Школяр

Boiko Super Math

EOlymp:
You_are_TL
Codeforces:
ilia13122008

Тренер: Denys Smirnov

Дівізіон: 1

Бабенко Михайло

Babenko Mykhailo

Ветеран

-

EOlymp:
mishababenko
Codeforces:
NegaTeef

Смірнов Денис

Smirnov Denys

Ветеран

-

EOlymp:
dendi239
Codeforces:
dendi239
AtCoder:
dendi239

Черевко Андрій

Cherevko Andrii

Ветеран

-

EOlymp:
cyberok
Codeforces:
cyber

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Біскопчук Максим Євгенович

Biscopchuk Maksim Evgenovich

Школяр

Liseym16

EOlymp:
KLIP1NG

Тренер: Арзубов Микола Олексійович

Дівізіон: 1

Зиков Андрій Володимирович

Zykov Andrii Volodymirovich

Школяр

ХАЛ №45

EOlymp:
Kvas_Taras

Ласкавцева Софія Дмитрівна

Laskavtseva Sofiia Dmytrivna

Школяр

ХАЛ №45

EOlymp:
las

Литвиненко Софія Євгенівна

Lytvynenko Sofiia Ievgenivna

Школяр

Науковий ліцей "Політ"

EOlymp:
sonyalytv
Codeforces:
sonyalytv
AtCoder:
sonyalytv

Дівізіон: 1

Бічурін Марат Рушанович

Bichurin Marat Rushanovic

Школяр

Харківський ліцей №95

EOlymp:
zxcursssed

Ульянов Максім Олександрович

Ulianov Maksym Oleksandrovich

Школяр

Харківський ліцей ʼВертикальʼ

EOlymp:

Дівізіон: 1

Ayupov Zhandos

Ayupov Zhandos

Студент

KBTU

EOlymp:
zhandosayupov

Bakhtiyar Daniyar

Bakhtiyar Daniyar

Студент

KBTU

EOlymp:
daniyar_mukhambetov

Dalabay Abilay

Dalabay Abilay

Студент

KBTU

EOlymp:
Tochka

Дівізіон: 1

Мiнаєв Борис

Minaiev Borys

Ветеран

.

EOlymp:
qwerty787788
Codeforces:
qwerty787788
AtCoder:
qwerty787788

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Барасій Артем Миколайович

Barasii Artem

Студент

ВНТУ

EOlymp:
TheL0br1

Дорожанський Артем Миколайович

Dorozhanskyi Artem

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Xotabich

Чекалюк Дмитро Ігорович

Chekaliuk Dmytro

Студент

ВНТУ

EOlymp:
ShrAm

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дівізіон: 1

Лавренчук Антон Віталійович

Lavrenchuck Anton

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Anteon

Лесько Максим Вікторович

Lesko Maxim

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
Maxsonin

Тюренков Георгій Олексійович

Tiurenkov Heorhii

Студент

Вінницький Національний Технічний Університет

EOlymp:
zelefin

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Савишин Ярослав Анатолійович

Savyshyn Yaroslav Anatoliyovych

Школяр

Хмельницький ліцей №1

EOlymp:
savyshyn
Codeforces:
savyshyn
AtCoder:
savyshyn

Дівізіон: 1

Горбатко Дмитро Богданович

Horbatko Dmytro Bohdanovich

Студент

Економіко технологічний інститут ім. Роберта Ельворті

EOlymp:
Kirze

Гуйван Іван

Guivan Ivan

Студент

Економіко технологічний інститут ім. Роберта Ельворті

EOlymp:
Tsoy_jiv

Левченко Владислав Олегович

Levchenko Vladyslav Olegovich

Студент

Економіко технологічний інститут ім. Роберта Ельворті

EOlymp:
v1_adislav

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Гриневич Павло Ярославович

Hrynevych Pavlo Yaroslavovych

Школяр

Ukrainian Physics and Mathematics Lyceum

EOlymp:
pavlogrynevych

Шелестов Артем Андрійович

Shelestov Artem Andriiovych

Студент

Anhalt University of Applied Sciences

EOlymp:
scwadr

Тренер: Скляр І. В.

Дівізіон: 1

Молоканов Костянтин

Molokanov Kostiantyn

Студент

D&B Dienstleistung und Bildung

EOlymp:
Cnst
Codeforces:
lefegat

Паращій Ярослав

Parashchiy Yaroslav

Студент

Michigan State University

EOlymp:
yaroslav06
Codeforces:
yaroslav06

Романов Андрій

Romanov Andrii

Студент

Michigan State University

EOlymp:
Grogu
Codeforces:
UnstoppableMathMachine

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Дівізіон: 1

Атмар Рошан Вахідович

Atmar Roshan Vakhidovych

Школяр

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»)

EOlymp:
roshan.atm
Codeforces:
roshan.atm
AtCoder:
h4elme

Волочай Роман Вікторович

Volochai Roman Viktorovych

Школяр

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»)

EOlymp:
PlaceForGames
Codeforces:
volochai
AtCoder:
typ_ik

Гуз Назар Ростиславович

Huz Nazar Rostyslavovych

Школяр

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»)

EOlymp:
huz_n
Codeforces:
huz.n
AtCoder:
huz_n

Дівізіон: 1

Безкоровайний Станіслав Васильович

Bezkorovainyi Stanislav

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
StasyaCat22
Codeforces:
stanislav.bezkorovainyi

Мельник Софія Валентинівна

Melnyk Sofiia

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
sonechko
Codeforces:
sonechko

Смельський Даніїл Сергійович

Smelskiy Daniil

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
danya.smelskiy
Codeforces:
danya.smelskiy
AtCoder:
smelskiyd

Дівізіон: 1

Козоріз Андрій

Kozoriz Andriy

Школяр

Березанський ліцей #1

EOlymp:
Kozoriz

Тренер: Бовда Едуард Миколайович

Дівізіон: 1

Биков Дмитро Олександрович

Bykov Dmytro Oleksandrovich

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
pishexod-viti-1

Грищенко Денис Євгенійович

Hryshchenko Denys Yevheniiovych

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
Denys__

Загоренко Олександр Олександрович

Zahorenko Oleksandr Oleksandrovich

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
viti_1_oleksandr

Тренер: Бовда Едуард Миколайович

Дівізіон: 1

Марченко Владлен Павлович

Marchenko Vladlen Pavlovych

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
VladlenMarchenko

Мусіхін Владислав Володимирович

Musikhin Vladislav Volodymyrovych

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
vladik_musikhin

Прищепа Антон Олександрович

Pryshchepa Anton Oleksandrovich

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
rapan

Тренер: Бовда Едуард Миколайович

Дівізіон: 1

Долгушин Віталій Вадимович

Dolgushyn Vitaliy Vadymovych

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
vdolhushyn

Огородній Борис Андрійович

Ohorodniy Boris Andreyovych

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
boris_ohorodniy

Турчак Ольга Русланівна

Turchak Olga Ruslanivna

Студент

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
olgaturchak14

Тренер: Арзубов Микола Олексійович

Дівізіон: 1

Слободін Нікіта Михайлович

Slobodin Nikita Mykhailovych

Школяр

ХАЛ №45

EOlymp:
Nikitupka.exe
Codeforces:
Nikitupka.exe

Фурсов Ілля Олексійович

Fursov Illia Oleksiiovych

Школяр

ХАЛ №45

EOlymp:
Frus
Codeforces:
Frus
AtCoder:
Frus

Юрчук Арсеній Сергійович

Yurchuk Arsenii Serhiiovych

Школяр

ХАЛ №45

EOlymp:
MrSn1ky
Codeforces:
MrSniky

Тренер: Гісь Ігор Володимирович

Дівізіон: 1

Гарасюк Дмитро Андрійович

Harasiuk Dmytro Andriyovych

Школяр

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради»

EOlymp:
dmytro2006

Деркач Тарас

Derkach Taras

Школяр

Боратинський ліцей

EOlymp:
xixvork
Codeforces:
XIXVORK

Дівізіон: 1

Богонос Ярослав Ігорович

Bohonos Yaroslav Ihorovych

Студент

Хмельницький політехнічний коледж

EOlymp:
yaroslavbohonos

Воляник Ольга Тарасівна

Volianyk Olha Tarasivna

Школяр

Royal Grammar School

EOlymp:
OlyaV

Тренер: Ігор Володимирович Гісь

Дівізіон: 1

Вацик Назар

Vatsyk Nazar

Школяр

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
NAZARVATSYK

Кошинський Станіслав

KOSHYNSKYI STANISLAV

Школяр

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
stasony10

Тренер: Ковбаса Віктор Михайлович

Дівізіон: 1

Ковбаса Віктор Михайлович

Kovbasa Viktor

Ветеран

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБОТИНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ДИВОСВІТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

EOlymp:
vinnt2010

Пономарьов Віталій Валерійович

Ponomarov Vitaly Valeriyovich

Ветеран

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБОТИНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ДИВОСВІТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

EOlymp:
A6ensour

Тренер: Ковбаса Віктор Михайлович

Дівізіон: 1

Климчук Тарас Богданович

Klymchuk Taras Bohdanovych

Школяр

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБОТИНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ДИВОСВІТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

EOlymp:
Taras_Klymchuk_1203

Стецюк Владислав Володимирович

Stetsiuk Vladyslav Volodymyrovych

Школяр

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБОТИНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ДИВОСВІТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

EOlymp:
thescript

Шуліка Єлизавета Олександрівна

Shulika Elizaveta Oleksandrivna

Школяр

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛЮБОТИНСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ДИВОСВІТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

EOlymp:
Shulika_24

Дівізіон: 1

Іколенко Олексій

Ikolenko Oleksiy

Школяр

Ліцей №1 м.Житомир

EOlymp:
Oleksiy_Ikolenko

Лікарчук Максим

Likarchuk Maksym

Школяр

Науковий ліцей ЖДУ

EOlymp:
max_likarchuk
Codeforces:
maksym_likarchuk

Пічкур Марія

Pichkur Maria

Школяр

Ліцей №3 м.Житомир

EOlymp:
pichkur_maria_09

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Сопілко Mілана Олександрівна

Sopilko Milana Oleksandrivna

Школяр

Хмельницький ліцей #1 імені Володимира Красицького

EOlymp:
Melanka2507
Codeforces:
milana.sopilko.25
AtCoder:
Melanka

Тренер: Арсенюк. І. Р.

Дівізіон: 1

Копицяк Станіслав Вікторович

Kopyciak Stanislav

Студент

ВНТУ

EOlymp:

Кушнірук Аліна Анатоліївна

Kushniruk Alina

Студент

ВНТУ

EOlymp:
alinenok

Мазуров Юрій Валерійович

mazurov Yuriy

Студент

ВНТУ

EOlymp:
kiber_kotleta

Дівізіон: 1

Іващенко Єгор Олександрович

Ivashchenko Yehor

Школяр

КЗ "Нуковий ліцей імені Анатолія Лигуна" КМР

EOlymp:
sherar
Codeforces:
Vator

Ковтун Артем Сергійович

Kovtun Artem Serhiyovych

Школяр

КЗ "Нуковий ліцей імені Анатолія Лигуна" КМР

EOlymp:
Gallion
Codeforces:
ArtKov2

Тренер: Шепелюк

Дівізіон: 1

Ковальчук Віктор Сергійович

Kovalchuk Viktor Sergijovich

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Eeeeeeeee

Пашкетнік Артем Борисович

Pashketnik Artem Borisovich

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Artem_Kartin23

Сосновський Дмитро Сергійович

Sosnovskiy Dmytro Sergijovich

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
Distorted_Noice

Тренер: Арзубов Микола Олексійович

Дівізіон: 1

Кириленко Тимофій

Kirilenko Timofii

Школяр

Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю

EOlymp:
Kyrylenko

Носик Анастасія

Nosyk Anastasiia

Школяр

Blundell’s School

EOlymp:
Anastasiia_567

Трофименко Іван

Trofymenko Ivan

Школяр

Комунальний заклад «Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради»

EOlymp:
u7a27

Тренер: Булгакова Олександра Сергіївна

Дівізіон: 1

Карпишин Володимир Васильович

Karpyshyn Volodymyr Vasylovych

Студент

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Volodymyr_Karpyshyn

Тренер: Куссуль Наталя Миколаївна

Дівізіон: 1

Антонова Олександра

Antonova Oleksandra

Студент

KPI

EOlymp:
cyberbee228

Татаренко Анастасія

Tatarenko Anastasiia

Студент

KPI

EOlymp:
tatarrrenko

Цуканов Данило Дмитрович

Tsukanov Danylo

Студент

KPI

EOlymp:
Hardstoon

Тренер: Арсенюк. І. Р.

Дівізіон: 1

Копицяк Станіслав Вікторович

Kopyciak Stanislav

Студент

ВНТУ

EOlymp:
Stanislav_Kopyciak

Кушнірук Аліна Анатоліївна

Kushniruk Alina

Студент

ВНТУ

EOlymp:
alinenok

Мазуров Юрій Валерійович

mazurov Yuriy

Студент

ВНТУ

EOlymp:
kiber_kotleta

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Дудар Богдан Васильович

Dudar Bogdan Vasylovych

Школяр

Полонський ліцей №3

EOlymp:
BogdanDudar
Codeforces:
BogdanDudar

Перебийніс Антон Павлович

Perebiynis Anton Pavlovich

Школяр

Хмельницький ліцей №17

EOlymp:
antonperebiynis

Рижанський Андрій Олександрович

Ryzhanskiy Andrey Oleksandrovich

Школяр

Хмельницький ліцей №17

EOlymp:
AndRyzh
Codeforces:
Andrey_Ryzh

Тренер: Андрій Попик

Дівізіон: 1

Гарбуза Кирил Юрійович

Garbuza Kyryl Yuriyovych

Школяр

Ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
Kyryl_Garbuza
Codeforces:
Pe4enka_Cookie
AtCoder:
Kyryl

Дівізіон: 1

Бобер Денис

Bober Denys

Студент

Київський Національний Університет Технологій та Дизайну

EOlymp:
PalaBeaveR

Каракай Владислав

Karakay Vladyslav

Студент

Київський Національний Університет Технологій та Дизайну

EOlymp:
Karakay-V

Шевченко Карина

Shevchenko Karyna

Студент

Київський Національний Університет Технологій та Дизайну

EOlymp:
shevchenko_karina

Дівізіон: 1

Апряткін Міша Сергійович

Apryatkin Misha Sergiyovich

Студент

ПКНГ

EOlymp:
EOlymp

Тренер: Олексій Ізвалов

Дівізіон: 1

Лапін Давід Миколайович

Lapin David Mykolayovych

Студент

ЕТІ

EOlymp:
Daivy_Johnes

Ніора Максим Володимирович

Niora Max Volodymyrovych

Студент

Осадчук Максим Юрійович

Osadchuk Max Yuriyovych

Студент

ETI

EOlymp:
Mafu

Тренер: Попик Андрій Васильович

Дівізіон: 1

Балачевцев Вова В‘ячеславович

Balachevtsev Vova Vyacheslavovich

Школяр

Хмельницький ліцей №1

EOlymp:
vovabala

Холод Андрій Сергійович

Kholod Andriy Sergyovich

Школяр

Хмельницький ліцей №1

EOlymp:
Connect
Codeforces:
Connectus

Хома Тімур Віталійович

Khoma Timur Vitaliyovych

Школяр

Хмельницький ліцей №1

EOlymp:
TimurKhoma
Codeforces:
Timur_Khoma
AtCoder:
timurkhoma

Тренер: -

Дівізіон: 1

Мамосюк Роман

Mamosiuk Roman

Студент

Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету

EOlymp:
Romko7731

Тренер: Клітчук Дарина Олегівна

Дівізіон: 1

Данилюк Дмитро Олександрович

Danyliuk Dmytro Oleksandrovich

Школяр

Обласний Науковий Ліцей в м. Рівне

EOlymp:
Dmitrik.Ya

Красовський Богдан Анатолійович

Krasovskyi Bohdan Anatolyovich

Школяр

Обласний Науковий Ліцей в м. Рівне

EOlymp:
eolymp.support

Мельник Антон Олегович

Melnyk Anton Olegovich

Школяр

Обласний Науковий Ліцей в м. Рівне

EOlymp:
Tony1506

Тренер: Шепелюк

Дівізіон: 1

Грошев Владислав Вячеславович

Hroshev Vladyslav Viacheslavovych

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
imarkoff

Зварич Леонід Миколайович

Zvarych Leonid Mykolayovych

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
nelenya

Костанюк Антон Володимирович

Kostaniuk Anton Volodymyrovych

Студент

ВоФК НУХТ

EOlymp:
theantony