Спонсори

EOlymp
EOlymp

E-Olymp був створений в 2007 році для підготовки учнів шкіл до олімпіад з інформатики. З тих пір нам вдалося зібрати унікальну базу задач та навчальних матеріалів, побудувати систему автоматичної перевірки, зібрати спільноту з викладачів, студентів та учнів і зробити навчання простіше, цікавіше та доступніше для всіх.

Сайт існує завдяки групі волонтерів, які займаються створенням та публікацією задач і навчальних матеріалів, підтримкою спільноти з викладачів та студентів, технічною та фінансовою підтримкою сайту. Інтернет портал не належить жодній комерційній чи державній установі. Наша мета — надання доступу до знань та інструментів для навчання, а не отримання прибутку.

Genesis
Genesis

Genesis – це українська кофаундингова ІТ-компанія, що будує глобальні технологічні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи Ми – одна з найпотужніших технологічних команд в Україні та CEE-регіоні.

Sigma Software University
Sigma Software University

Sigma Software University – це освітня платформа, створена компанією Sigma Software для обміну знаннями та розвитку ІТ-спільноти в Україні та по всьому світу.

Створена освітня платформа покликана допомагати професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям. Щороку ми проводимо понад 60 курсів та мітапів за провідними напрямками ІТ-розробки та бізнес-девелопменту. Випускники наших курсів та учасники мітапів, а це 1500+ людей щороку, мають можливість прокачати свої знання та навички або отримати міцний фундамент для подальшого розвитку в ІТ.

Sigma Software University - це дієвий партнер у розвитку української IT-освіти, який активно співпрацює з більш ніж 50 університетами по всій країні. Наша місія полягає не лише в тому, щоб підготувати майбутніх IT-фахівців, а й в тому, щоб допомогти розширити можливості та підвищити рівень IT-освіти загалом в Україні та світі.

Щорічно у наших освітніх проєктах беруть участь більше 1000 студентів з різних університетів та освітніх установ. У 2022 році Sigma Software University став партнером державної програми безоплатної освіти IT Generation, в рамках якої 180 талановитих українців навчались у тренерів Sigma Software University за 7-ма ІТ-напрямками.

Наша мета - допомогти українській IT-освіті зайняти гідне місце на світовій арені та забезпечити якісну підготовку майбутніх фахівців для IT-індустрії. Приєднуйтесь до нас, і разом ми створимо яскраве майбутнє для української IT-освіти!

Sigma Software University – це:

 • 100+ тренерів
 • 6500+ випускників, 1500+ учасників щорічно
 • 60+ програм і курсів
 • 21 рік досвіду
 • Актуальні знання від експертів галузі
 • Програми ноу-хау наших спеціалістів
 • Високі стандарти якості та контролю знань

Зараз в нас дві надзвичайно цікаві активності, які можуть вас зацікавити - .NET Camp Pro та програма індивідуальної прокачки .NET скілів до рівня middle

Дізнайтесь більше:

Слідкуйте за нами в:
📌Telegram
📌Instagram, Facebook, LinkedIn: @sigma.software.university

NIX
NIX

IT-команда NIX — експерти з кодингу міжнародного рівня 💪

І не тільки з кодингу! Більш ніж 2000 ІТ-спеціалістів NIX створюють комплексні технологічні рішення для бізнесів з усього світу.

🚀 У портфоліо команди — вже 4500+ реалізованих проєктів.

🔥 Серед замовників — компанії зі списку Fortune-500.

🏆 У переліку досягнень — успіх сотень айтівців, які за підтримки Ніксів пройшли шлях від Junior до Tech Lead і Senior 😎

В умовах повномасштабного вторгнення NIX продовжує розбудовувати українське IT:

 • для майбутніх абітурієнтів створено онлайн-платформу ITsWAY, де можна пройти безоплатний профорієнтаційний тест
 • команда регулярно публікує вакансії для новачків і досвідчених розробників.
 • Хочеш заручитися потужною менторською підтримкою та будувати IT-кар’єру на глобальному ринку?

  Долучайся до NIX ❤️💙

Кафедра Програмної Інженерії ХНУРЕ
Кафедра Програмної Інженерії ХНУРЕ

Кафедра програмної інженерії існує вже 55 років, хоч і не завжди носила цю назву. На кафедрі працюють більше 60 викладачів, у числі яких 8 докторів наук, 14 професорів, 31 доцент, 39 кандидатів наук.

За час свого існування кафедра підготувала більше 500 кандидатів та докторів наук.

Завідує кафедрою Дудар З.В., член вченої ради, член НМР, член НТР, кандидат технічних наук, професор.

Кафедра програмної інженерії готує студентів за трьома ступенями вищої освіти: бакалаврів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програмою «Програмна інженерія»); магістрів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (за програмами «Інженерія програмного забезпечення» та «Програмне забезпечення систем»); докторів філософії – за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Навчальні плани узгоджено з міжнародними стандартами підготовки програмістів.

Форма навчання – очна, заочна та заочно-дистанційна.

Харківська тусовочка олімпіадніків
Харківська тусовочка олімпіадніків

Офіціальний чат алгоритмістів Харкова та України